Leden 2018

Václav Moravec je Béčko

27. ledna 2018 v 19:58 | Lubomír Koutný
Václav Moravec se již nějaký rok tváří jako nejlepší TV moderátor, jeho nedělní pořady se staly únavnými. Přesto byl předpoklad, že to bude právě on, kdo povede Duel kandidátů na prezidenta ČR na ČT1. Oto větším překvapením pak bylo, když tuto šanci Moravec vzdal s výmluvou, že nechce být terčem útoků Zemana na "objektivitu ČT".
Takže Duel byl svěřen Witowské, která se jej ujala s velkou elegancí, jaké by Moravec nikdy nebyl schopen. Tím se jasně ukázalo, jal lze vést dialog s vrcholnými politiky a kdo to opravdu umí a kdo se tak dosud jen tvářil.

Ministr Ťok navrhuje tvrdé tresty pro řidiče

12. ledna 2018 v 9:51 | Lubomír Koutný
Pan ministr si vozí zadek v autě s řidičem již 20 let, takže on platit pokutu nikdy nebude. Poslanci a senátoři mají imunitu, mafiáni se jen budou smát, dobrý advokát je ze všeho vyseká. Policista je hodnocený podle toho kolik dá pokut. Takže to odnesou obyčejní lidé. Šikana dále naroste. Již dnes dostanete pokutu za to, že nezastavíte u stopky přejezdu železnice v době, kdy tam nic jet nemůže a půl roku jsou vytrhané koleje, ale policajti dalekohledem sledují, koho můžou skásnout....

Vlaky zdarma pro důchodce nad 65 a studenty do 26 let

11. ledna 2018 v 12:37 | Lubomír Koutný
Na novinkách je diskuze o návrhu prgramového prohlášení vlády a plno chytrolínů si myslí, že Babiš si kupuje hlasy voličů.
Že si Babiš kupuje voliče, studenty a důchodce, to může napsat jen pologramota. Pravdou je, že Babiš si takto kupuje hlasy poslanců KSČ, kteří s tímto požadavkem přišli a mají pravdu, na Slovensku to perfektně funguje. To jen naši nenažraní manažeři soukromých dopravců mají strach, že by se jim mohl snížit zisk!
Stále se zvyšuje ekologická zátěž z dopravy - silnice přecpané automobily. Zde je šance situaci poněkud zlepšit!
Nadáváme na Kalouska a na Scobodu, kteří důchpdcům omezili slevy na cestovném vlakem, ale zde je jasná možnost nápravy a zase se najdou chytrolíní, kteří musí remcat!!!

Kdo bude potrestán ?

4. ledna 2018 v 17:02 | Lubomír Koutný

Ministerstvo zveřejnilo tři odstavce závěrů z 50stránkové zprávy OLAF o Čapím hnízdě

Lubomír Koutný, Brno Čt, 4. ledna 2018, 16:45:27 | Souhlasím |+25 / -7


Bude potrestán náš úředník, který dotaci potvrdil a přizná svou chybu? A co uředníci v Bruselu, ti přiznajíí svou chybu, pokud ne, tak bylo vše správně takže o co jde. Byl li to podvod, pak podvodem je většina dotací z EU a mají jediný cíl korumpovat politiky tak, aby poslušně plnili příkazy EU i když jsou proti zájmům lidu ČR.
Těch 50 milionů by měli platit úředníci, co dotaci schvalovali, jinak ty nešvary budou pokračovat.
Ale vše po pořádku, napřed soud se Sobotkou za OKD a Mosteckou uhelnou, pak s Parkanovou za CASA podvod, pak Kalousek za padáky....až nakonec Babiš.


Takže, kdo bude potrestán a kdo to zaplatí ? Asi jako vždycky daňoví poplatníci. Úředníkům co to zavinili se jako obvykle nic nestane! Musím tedy volit Okamuru požadujícího hmotnou odpovědnost pro politiky a úředníky....