Prosinec 2017

Thajec stal z mrtvých

25. prosince 2017 v 10:20 | Lubomír Koutný
Na novinkách popisují jak policie a příbuzní pochovali syna žehem a on za půl roku přišel domů živý. Stačil k tomu ukradený občanský průkaz....

To je podobné jako na státním notářství ve Vyškově. Tam podle nich jsem trojjedinný jako Pán Bůh. Ano, ti "experti" mi přiřadili další 2 jména, dokonce i nové přijmení, takže pošta nemohla doručit vyzvání k dědickému řízení po rodičích. Na základě těchto zmatků jsem byl v r. 1992 okraden o polnosti a dodnes to katastrální úřad nedal do pořádku.
Je jen otázkou, zda se jednalo o totální blbost úředníků, nebo byli tito zkorumpováni!

Lékárníci dnes na novinkách varují jak Češi mají zchátralé cévy

5. prosince 2017 v 22:12 | Lubomír Koutný
Člověk by měl používat vlastní rozum a nenaletět na skryté, či přímo otevřené reklamy. Před pár dny nás zde strašili, jak jsme všichni zamořeni parazity, článek tvářící se vědecky na několika stranách, ale na konci již lezlo šídlo z pytle ven a nabízel se zaručený přípravek proti parazitům za pouhých necelých 1000 Kč. Asi se nebudu moc mýlit, když řeknu, že se jedná o něco, co člověk koupí pro svého čokla za desetinu této ceny.
Ale je zbytečné do sebe cpát nějaké jedy. Pokud opravdu máte dojem, že v sobě máte nějaké parazity, pak to si můžete vyléčit sami a zadarmo. Chce to jen pár plodnic houby liška (kuřátko) ze syrové si udělat salát, trochu užívat po tři dny, pak tři dny počkat a znovu to zopakovat. Pokud jste nějaké parazity měli, tak takto jste je zlikvidovali i bez lékárníků.

Topolánek promluvil

1. prosince 2017 v 22:36 | Lubomír Koutný
Nemám rád Topolánka, ale moc mile mne překvapil, když ve svém rozhovoru překvapenému moderátorovi jasně několikrát řekl, že jsme Banánová republika, kde soudy ani policie nejsou nezávislé, ale jsou manipulované CIA, stejně jako většina poslanců a kandidáti na prezidenta. Potvrdil známý fakt, že pád Nečasovy vlády byl organizovaný americkou ambasádou a CIA, že Ištván byl poslušnou loutkou, která když neměla nic na Nečase, tak vytáhla prkotiny na jeho konkubínu. To vše jen proto, že Nečas v Moskvě prohlásil, že nabídka Rusko-českého konzorcia na dostavbu Temelína je nejlepší. To nemohli Američané připustit, aby jejich Westinghouse vypadl ze hry a utekly mu stamiliardy zisku. Tak aby byl zrušen tendr musel padnout Nečas!!!

Ve světle toho se také asi bude vyvíjet kauza Čapí hnízdo. Je otázkou nakolik přijatelný je na postu předsedy vlády ČR pro Američany Babiš, ten sice také prošel proškolenm kandidátů na vrcholné posty v USA, ale možná by tam raději viděli třeba Janečka, či jiného tvárnějšího kandidáta....