Květen 2017

Přetírání nejen barvy tanku, ale i dějin

21. května 2017 v 8:44 | Koutný

Aktivisté růžový tank přetírali nazeleno, policie tři zadržela

Členové brněnského vojenského klubu v sobotu přemalovali nazeleno část růžového tanku, který je instalovaný jako artefakt na Komenského náměstí v Brně. Tři z nich policie zadržela, uvedl server iRozhlas.cz.

Všechno je jinak, jak řekl ten moudrý rabín.
Ano, tank T-34 s číslem 23 byl první co přijel pomoc osvobodit Prahu. Bohužel brzy dostal zásah pancerfaustem, takže se tehdy jaksi nehodilo postavit pomník s děravým tankem. Rusové však nabídli nepoškozený a to jejich nejlepší tank IS (Stalinec) na ten bylo napsáno číslo 23 a stál pak 45 let na pomníku vyjadřujícím vděčnost pražanů za osvobození od fašismu.
Akce přetírání na růžovo byla kombinací vandalizmu, blbosti a zametání stop lidmi, jejihž rodiny mají máslo na hlavě (otec Jana Rumla, Jiří Ruml byl ten redaktor Československého rozhlasu, který vyřvával, aby pracující posílali petice požadující trest smrti pro Miladu Horákovou, v 68 obrátil kabát - polednový komunista, ale pak nestačil couvnout zpět a tak se stal disidentem, po sametu předseda komise pro odhalení událostí 17.listopadu) a takových bychom tam našli více. Podobně by bylo zajímavé zjistit jak je možné, že současný komunistobiec Štětiny za totáče si cestoval po celém světě?

Demokracie ?

19. května 2017 v 8:45 | Koutný

Ve Francii měli tajný plán ochrany republiky pro případ vítězství Le Penové

Co je to demokracie ?
Atény byly městský stát 20 000 obyvatel. 4/5´16 000 byli otroci, žádná práva. Ze zbývajících 4000 byly 3000 ženy a děti. Takže jen 1000 mužů byli patriciové se všemi právy. Polovina z nich t.j. 500 byla na moři za obchodem. Na Forum, kde se projednávaly zákony, chodilo tak 200, těch co demokraticky dělali politiku. Všichni se znali, jeden druhému viděl do talíře, takže nemohli lhát! Ano, ono jim to 300 let fungovalo, ale když hrozila válka, tak řeči na Foru o ničem nerozhodovaly a veškerou moc měl vojenský velitel.
O 300 km na jih byla Sparta tam nikdy žádná demokracie nebyla tam byl Tyran a fungovalo jim to tam možná lépe než v Aténách. Demokracie může fungovat v malém městském státě, ale tam kde jsou miliony občanů, tak to je jen návnada, o důležitých věcech rozhodují mocní.
Dnes je to NWO, jejich program je 150 nejbohatších bude mít veškerou moc, demokraticky budou vládnout asi tak třem mionům otroků. Lidskou populaci zredukují (chemitras, ebola.HIV a podobně).
Mocní tohoto světa nedovolí, aby si občané sami svobodně rozhodovali, jak chtějí žít. Vyhrát Le Penová, tak by tekla krev, vojensko policejní chunta by to zařídila.

Sobotka ochránce ústavy - tedy dle Peheho

16. května 2017 v 10:28 | Koutný
Tak nevím, zda pan Pehe je tak hloupý, že neví o co zde jde, nebo je placený za to, že vypouští podobné bubliny.
Celý problém je v tom, že Sobotka zcela znemožnil ČSSD a její preference padají pod 20 %. Ano má přes 30%. Je nebezpečí, že po volbách Ano vytvoří vládu bez ČSSD a pak se mohou začít dít věci. Policie již dnes šetří podíl kmotrů napojených na ČSSD na podvodech s privatizací OKD, Severočeské uhelné atd, ve hře jsou i podvody velkých bosů ODS a TOP. Takže všichni velcí zloději se spojili ve snaze odstranit Babiše a znemožnit prezidenta. Sobotkovi je dnes celá ČSSD ukradená, on má slíbený teplý flek v komisi EU, nebo její nové banky, kterou by chtěl přetáhnout do Prahy. To také bylo jeho hlavním tématem v Lucembursku.
V jeho zájmu je protahovat vládní krizi, nepustit nikoho z ANO na ministerstvo financí a zdržovat vyšetřování jeho podvodů s privatizací OKD, Severočeské uhelné atd. V tom mu budou pomáhat i všechny namočené partaje (ODS, ODA,TOP, lidovci)

Zeman v Číně

14. května 2017 v 9:33 | Koutný
Zeman nyní jedná s prezidenty Číny a Ruska o ekonomické spolupráci a boji proti terorizmu. Před volbou amerického prezidenta podporoval Trumpa, který mu vzkázal, že až bude v USA, tak se spolu vyfotografují. Naše prezidentská kancelář již šířila zprávy o budoucí návštěvě Zemana u Trumpa, jenže pozvání jaksi nepřichází, zato tento jedná s lidmi, co tam chtěli Clintonovou (Merkelová atd).Inu tomu se říká vděčnost!

Vládní krize

14. května 2017 v 9:13 | Koutný
Moc bych se divil, pokud by vládní krize po návratu prezidenta skončila. Jsou zde síly, které potřebují, aby tato eskalovala, budou demonstrace nejen proti Babišovi, ale hlavně proti Zemanovi. To již Babiš pochopil a je ochotný svůj post uvolnit a dát tam svou zástupkyni, bylo by krásné pokud by Sobotka souhlasil, ale pak by nebyl důvod dělat dusno !

Slávie přímo do EP ?

13. května 2017 v 18:21 | Koutný
Fotbaloví experti vám spočítají kolik milionů EURO by český mistr získal přímým postupem do EP, pokud by nemusel procházet nejistou kvalifikací. Nutnou podmínkou však je, aby jeden z účastníků stodholmského finále : Ajax, nebo MU se stal v jejich domácí lize mistrem. Zatím je v tom problém, Ajax je zatím druhý a na prvního ztrácí 1 bod, do konce mu asi zbývá jen jeden zápas. MU má sice před sebou ještě 3 zápasy, ale je asi třetí a na prvního ztrácí 3 body.
V dané situaci by vedení Slávie, která má největší ambice na náš domácí titul mohla stimulovat oba týmy vyhlášením velké provize, pokud některý z nich získá domácí titul. To by nebyly vyhozené peníze, naopak to by byla dobrá investice. Co na to pan Frolík ?

Zdá se, že blíže k přímému postupu do EP bude mít Zlín.

Exklusivní průzkum

13. května 2017 v 10:39 | L. Koutný
Exklusivní průzkum podle novinek ukázal, že 40% občanů by chtělo za premiéra Babiše. Exkluzivní průzkumy vždy udělají takové závěry jaké si přeje zadavatel, který je platí.
Babiš udělal pořádek ve financích státu a ten poprvé po mnoha rocích vyšel s přebytkem. Takový Kalousek, nebo Sobotka promrhali miliardy. Jejich kmotři z ČSSD, ODS a TOP mají strach, že po vítězných volbách se odhalí jejich podvody a půjdou si sednout do chládku. To je hlavní důvod štvanice na Babiše.
Také se mi nelíbí úkolování novinářů Babišem v jeho médiích. Jenže pravdivé informace nám nedávají žádná media. Šéf ČT přiznává, že nesmí říkat pravdu, ale tuto upravovat dle pokyků komise EU. Zkrátka lhát a manipulovat s veřejným míněním.