Duben 2016

Preventivní jaderný útok USA

27. dubna 2016 v 9:03 | Lubomír Koutný
Na novinkách je článek, že USA jsou připraveni provést preventivní jaderný útok v Asii, nebo i v Evropě, aby ochránili Jižní Koreu a Japonsko proti hrozbě Severní Koree. To tedy máme dobrého spojence, který aby nás chránil před Kimem, tak raději nám hodí atomovku na hlavu. Inu v USA se na základních školách zeměpis neučí...
Mezi příspěvky jsem však objevil jeden velmi zajímavý :

John Hellstrem, Wellington

Středa, 27. dubna 2016, 04:51:07 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+8
Čestmír Zeman, Klášterec nad Ohří

Kdo dovolil výbuch atomovky v USA na Měsíci, dokázal na Měsíci spustit radiaci a útok na někoho či něco co se proti Zemi zatím neprojevilo nepřátelsky.
=============================================================
Cestmire asi takle:
americani "byli" prvni na mesici zanechali tam otisky bot a americkou vlajku.
V roce 2014 cinani prohlasili, ze se pripravuji na let na mesich a chteji pristat v oblasti kde pristali americani a vyfotit amerikou vlajku a otisky bot Amstronga na mesici.
Doufam, ze ted uz chapes proc v teto oblasti musi bouchnouit atomovka

Řekl bych, že další debata o tom, zda Armstrong byl první, kdo vstoupil na půdu Měsíce je již zbytečná. Jasné mazání stop a neexistujících důkazů!

Stížnost na opakované šikanování občanů Žabovřesk

14. dubna 2016 v 15:20 | Koutný
Lubomír Koutný (Koutny.Lubomir@seznam.cz)
Stížnost na opakované šikanování občanů Žabovřesk
Dnes 14. 4. 2016, 14:42:42
Komu: info@zabovresky.cz
Vážený pane starosto,
obracím se na Vás se žádostí o zamezení dalšího zbytečného a opakovaného šikanování občanů Žabovřesk. Při blokovém čistění komunikací jsou opakovaně stavěny zákazy parkování s tabulkou upozorňující, že se toto je včetně parkovišť i když to není pravda a ve vašem plánu čištění parkovišť jsou jiné, o i několik měsíců pozdější termíny. Tak je tomu i s blokovým čištění, které bude 15.4. 2016, ale čištění parkovišť má být až 2.6. 2016. Pro řidiče a policii není rozhodující váš plán čištění, ale značky zákazu parkování a jejich informace s rozsahem čištění. Takže většina řidičů bude zcela zbytečně přeparkovávat a zamořovat ovzduší spalinami.
Aby to nebylo tak jednoduché, tak v rozporu s informaci na značce zákazu, tyto nejsou rozmístěny v souladu s vyhláškou. Je to totální paskvil. Po mé stížnosti váš pracovník, co má na starosti dopravní značení a její rozmístění mi tvrdil, že vše objel a on to vidí v pořádku. Je možné jen dvojí vysvětlení, ten člověk buď neumí číst, nebo nezná vyhlášku - což je pravděpodobnější. Po té co jsme se problém probrali tak i on došel k závěru, že v rozporu se skutečností je na dopravních značkách záměrně desinformační text VČETNĚ PARKOVIŠŤ a omluvil se mi. Tím však není nic učiněno k nápravě a organizace bude ve své blbosti nadále pokračovat a šikanovat občany.
Požaduji proto nejen omluvu pro mou osobu, ale veřejnou omluvu všem občanům ve Zpravodaji, dále pak jedině pokud zodpovědný pracovník jak ve vašem úřadě, tak i u dodavatele dopravního značení bude povinen si sám zaplatit a absolvovat školení o dopravě na pozemních komunikacích, tak bude naděje, že podobné zbytečné šikanování se nebude opakovat . Pokud tedy příště se bude jednat jen o čištění komunikace, tak jakákoliv dodatečná informace je zbytečná (řeší se tím i místa na parkování v jednosměrné cestě), nebo pokud někdo má smlouvu na tištění informací a něco mu z toho kápne, pak tam musí být Pouze čištění komunikace !

S pozdravem

Ing. Lubomír Koutný
Záhřebská 33
61600 Brno