Březen 2016

Debilové na ministerstvu se nudí - tak vymýšlí

24. března 2016 v 16:20 | Koutný

Něco takového mohl vymyslet jen absolvent pomocné školy, ano asi tam měli inkluzi v pčedstihu.,.
Zavedl se totální chaos. Proč tedy v souhlasu s EU nejsou všechny kruháče bez značky a s předností z prava jako je tomu třeba v Řecku ?

Vraťte Slovanskou epopej!

18. března 2016 v 10:12 | Koutný
Vozit tak obrovská plátna po světě to může vymyslet jen debil, nebo vyčuranej pražák. Ano zase na pár let vyřešený problém, že pro Epopej nepostavili důstojný stánek a ještě kápnou nějaké peníze za zapůjčení. No a pokud se loď s obrazy potopí, pak to bude pro Prahu vůbec nejlepší : dostane velké peníze od pojišťovny a ušetří za stavbu budovy. Tak čemu se prosím divíte?!

Sobotka hctěl na EU otevřít causu Savčenková

18. března 2016 v 8:51 | Koutný
Na novinkách je článek, že Sobotka hctěl na EU otevřít causu Savčenková. K tomu se vyjadřuje spousta čtenářů. Drtivá většina zde diskutujících však neví, kdo to ta Savčenková vůbec je. Za SSSR protekční protěžovaná rozmazlená generálská dceruška, Tatínek jí zařídil, že holka vylepšila slabý mezinárodní rychlostní rekord jisté podtřídy letounů. Byl k tomu použit československý cvičný letoun L-39 Albatros, tedy typ používaný v celém východním bloku mimo Polsko (bylo vyrobeno přes 2500 kusů - největší počet na světě).
Po rozpadu SSSR zůstala na Ukrajině a začala děůat politiku, podpořila Benderovce a v pohraničním sporu se "Vyznamenala" zavražděním dvou neutrálních novinářů a dalších civilistů.

Vít Bárta prý rozkládá Úsvit a Blok proti islámu

15. března 2016 v 10:43 | Koutný
Také jaksi nemusím fízly a jejich spolupracovníky. Ale po pravdě oni od toho Sametu nám zde dále vládnou (včetně dvou prvních prezidentů Havla a Klause). Takže co politik, to nefachčenko a bývalý donašeč, nebo přímo fízl....
Zde ale se asi spíše jedná o snahu současných politiků rozložit Úsvit, mají strach, že by mohli přijít o koryta!

Nepodceňujte Angelu

1. března 2016 v 18:42 | Koutný
Na Novinkách je článek o tom jak dva Afgánci znásilnili dvě děvčata v aquaparku, reakce čtenářů je rozhořčená a pochybují o zdravém rozumu Angely, která tento dobytek poznala...

Nepodceňujte Angelu. Ta baba dobře ví co dělá. Především musí poslouchat Ušatého Černouška, který se snaží zbavit konkurence a likviduje Evropu. Pokud by bába neposlouchala, tak na ni vytáhne vše co dělala v NDR - spolupráce se STASI, KGB a teroristickými Rudými frakcemi. Popřípadě ještě navíc nějaké ty pikantnosti z odposlechů telefonátů. Bába je vydíratelná a musí poslouchat!

A pak je zde její chytristika : pozvala do NSR Syřany, tedy lidi ze země s nejlepším školstvím v arabském světě. Z nich si opravdu vybere jen ty nejlepší : doktory, inženýry a potřebné řemeslníky. Ostatní nepotřebnou verbež rozežene do sousedních států, aby se tato nevracela, tak pro ně u sousedů vynucuje stejné dávky jako v NSR a povinné kvóty.