Červen 2015

Kdo je populista a lhář

30. června 2015 v 11:32 | Koutný
Na novinkách je reakce na prohlášení zkorumpovaného předsedy Rady Evropy. Najdou se u nás pitomci brojící proti Okamurovy, který jasně říká imigrantům z Afriky, je je zde nechceme a musí zpět domů. Nazývají Okamuru populistou protože hájí zájmy našich lidí.

Nevím zda Okamura je politik populista, ale jako jediný hájí zájmy občanů a snaží se prosadit jejich právo na všeobecné referendum a možnost, aby si občané o důležitých věcech rozhodovali sami a ne nějací volitelé volitelů, kteří pak v Bruselu hlasují naprosto proti zájmům našich občanů.

Ano znám největšího populistu a lháře, tím byl Václav Havel.
Viz pár jeho prohlášení a jaké byly skutky :
1. Zrušíme pakty Varšavskou smlouvu a NATO, jsou již zbytečné a za pár let jsme v NATO, účastníme se zločinných intervencí v Kosově, Iráku, Afganistánu...
2. Mapa ekonomických zájmů v Evropě (otištěná v Květech)je podvod a za dva roky zde máme rozdělenou Jugoslávii i Československo
3. Já osobně nechci žádné restituce a majetek, a pak se soudí s bratrem o Lucernu, kterou jeho otec prodal Gestapu
4. Při návštěvě Slovnaftu říká občanům, že nechápe proč benzín stojí 8 Kčs, když výrobní náklady jsou pouhých 90 haléřů. A za rok nám stojí 21 Kčs.

On mocichtivý přísahal na socialistickou ústavu !

Rusko se brání vytvoření tribunálu před vyšetření sestřelu malajzijského letounu

27. června 2015 v 8:57 | Koutný

Aktivní diskutér Večerek na Novinkách opět obviňuje Rusko, které prý má strach, takže si dovoluji věcně argumentovat :

Lubomír Koutný, Brno Sobota, 27. června 2015, 08:49:55 |

Pane Večerek plácáte nesmysly. Zatím Ukrajina a Spojené státy tvrdí, že malajsijský boeing sestřelili separatisté raketou dodanou z Ruska, zatímco Moskva z neštěstí obviňuje ukrajinskou armádu.
Mimo tato nepodložená tvrzení (bez důkazů), jsou zde fakta :
na ČT 1 ukázali panely z boku potahu pilotní kabiny a v jednom bylo 5 kruhových otvorů (po střelbě z kanonu 30 mm), tvrdili sice, že letoun byl sestřelen raketou BUK, ale jejich vlastní záběry potvrzovaly pravý opak. V případě sestřelením raketou nebudou v panelech žádné kruhové otvory, ale naprosto nepravidelné - po střepinách z hlavice. Německá vyšetřovací skupina potvrdila, že podobné průstřely byly z obou stran pilotní kabiny.
Sloužil jsem u protiletadlových raket a mám tam i dnes nějaké známé, kteří tvrdí : jen naprostý idiot může říkat, že separatisté sestřelili letoun raketou BUK. Výcvik specialisty trvá nejméně půl roku, další půl rok zabere nácvik souhry celé obsluhy. Takže taková je pravda!

Registrační pokladny

5. června 2015 v 17:08 | Koutný

Lubomír Koutný, Brno

Pátek, 5. června 2015, 16:58:30 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+23
Myslím, že Kotelnice svůj pořad včera nezvládla. Bylo to tam horší jak v židovské škole!
Zajímavé je porovnávat hospodské :
1. Ten co má jednu hospodu a sám kasíruje, ten odmítá registrační pokladnu (může si tak dost ulít)
2. Naopak majitel tří hospod je všemi deseti pro pokladny, které mu pomohou v tom, aby ho vedoucí hospod neokrádali.
A o tom to je !

ODS a TOP 09 chtějí dále hlasy nepoctivců a že je jich dost !!!

Nečasová: nejvyšší trest za kabelky?

3. června 2015 v 8:17 | Koutný

Nečasová: nejvyšší trest za kabelky? Právníci: bylo by to fiasko

Po pátečním neúspěchu žalobců v kauze Nagyová se ukazuje, že policii a olomouckým státním zástupcům se u českých soudů zatím nedaří prokázat, že klientelistická síť ve vysoké politice a správě státních úřadů a firem měla prvky zločinu. Rozsáhlý zátah policie, který v roce 2013 vedl k pádu vlády Petra Nečase (ODS), tak zatím má spíše chabé výsledky.

Lubomír Koutný, Brno

Středa, 3. června 2015, 08:02:55 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+7
Většina, zde na Novinkách diskutujících, vůbec nepochopila o co tady vlastně šlo. Ve hře je mnohaliliardový kšeft na dostavbu Temelína a Dukovan.
Pan "OPATRNÝ", tehdy premiér Nečas, měl panickou hrůzu, že by někdy mohl být nařčený z korupce. On dokonce ani nepodával ruku podnikatelům, aby se z toho nemohl udělat "snímek, jak přebírá obálku".
A pak udělal velkou chybu, když v Moskvě řekl pravdu, že nabídka Rusko-českého konzorcia na dostavbu JETE a JEDU je nejlepší a toto má velkou šanci celý kontrakt dostat.
Americký Westinghouse by přišel o obrovský kšeft, takže musela zapracovat CIA a Americké velvyslanectví v Praze. Cílem bylo odstranit Nečasovu vládu a vypsat nové výběrové řízení na dostavbu našich jaderek, které pak vyhraje Weatinghouse. Na Nečase nemohli nic pořádného vytáhnout, tak využili rozežranost jeho KONKUBÍNY" Nagyové.
Samozřejmě, že vše vyšumí do ztracena, nelze připustit, aby obvinění řekli pravdu !