Listopad 2014

Diensbier s Džamilou na Primě a v Novinkách

9. listopadu 2014 v 12:21 | Koutný

Lubomír Koutný, Brno

Neděle, 9. listopadu 2014, 12:15:15 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+16
A to já blb v prvním kole prezidentský voleb volil tohoto EXOTA, on se mi vybarvil až tím, jak se přiživuje na zvýhodňování hnědočechů, arabášů a jiných přivandrovarců žijících na podporách, které našinec platí z daní.
Ano, doporučuji, aby tito politici :Dienstbier, Džamila, Kocáb, Šabatová a Uhl věnovali své platy na konto pro cikány a jiné příživníky. To by měl být jedinný zdroj, jinak stejná práva a povunnosti pro všechny. To platí i pro výpočty důchodů a ne aby cikán, který v životě nepracoval měl důchod vypočítaný z "průměrného výdělku", na který 80% našich lidí, kteří celý život pracovali nedosáhne !!!

Devalvace koruny

6. listopadu 2014 v 9:13 | Koutný
Jako guvernéry ČNB máme samé LUMENY, jeden byl bývalý STB, pak po listopadu obrátil kabát, ve funkci udělal největší vlastizradu, když zlaté rezervy pod cenou rozprodal za pár zelených žab. Za to ho pak udělali předsedou vlády !!!

Guvernér ČNB Miroslav Singer je buď gauner, nebo blb. Záměrná devalvace koruny je zřejmě nahrávka pro skupinu, která na tom vydělá. Jistě to neudělal zadarmo. Pan prezident místo řešnění o Pussy Riot měl jednat a na hodinu tohoto Lumena z funkce vyhodit!

Proč ta hysterie

5. listopadu 2014 v 10:54 | K

Lubomír Koutný, Brno

Středa, 5. listopadu 2014, 10:50:07 |
Souhlasím |
Nesouhlasím |
Nahlásit |
+11
V prvním kole prezidentských voleb jsem já naivka dal svůj hlas Diensbierovi. Naštěstí ten protekční synáček do druhého kola neprošel, on se nyní s Džamilou, Kocábem a Šabatovou projevují jako totální trotlové, protěžující cikány a muslimy.
V druhém kole to již bylo jasné, degenerovaného šišlajícího knížete,který nemá ani maturitu jaksi opravdu nemusím. Takže Zeman byl jasnou volbou. Ano, vulgarismy také u politiků nerad slyším, ale jak mluví kníže pán, to najdete na videu a citaci vám zde cenzor stopne pro vulgarismy !!!
Takže kdo a proč rozpoutává tuto hysterickou kampaň ? No přece média, která byla za předchozích vlád korumpována pravicovými přikyvovači a nyní jim vysychají zdroje !!!

Fotbal Plzeň-Sparta a debilové s dýmovnicemi

3. listopadu 2014 v 10:11 | Koutný
Šlágr celé podzimní části ligy se konal ve Štruncových sadech. Plzeň hrála výborný fodbal a Sparta s mnoha reprezentanty nestačila, dokonce za celý zápas nevystřelila přímo na branku.Tím se zabývá většina komentářů v novinách. Nicméně mnoho nechybělo a zápas mohl být předčasně ukončen pro opakované házení dýmovnic na stadion, sudí dokonce musel zápas 3x přerušit, protože na části hrací plochy nebylo vůbec vidět. Pokud však nepřijdou tvrdé tresty, včetně ukončení zápasu, tak niz nezakrání tomu, aby se situace neopakovala. Proto jsem na Novinkách napsal tento snůj komentář :

Herbalife

2. listopadu 2014 v 10:27 | Koutný
Někdy v r 1994 bylo jasné, že technický rozvoj v KSB končí, hledal jsem nové zaměstnání a dal si inzerát. Mezi odpověďmi byla i nabídka na manažerský post u Herbalife. Byl jsem pozván do "Bílého domu" na prezentaci. Takové vymývání mozků a veletok blábolů si snad člověk neužije ani na nějaké té Šmejdovské předváděčce. Po dvaceti minutách jsem znechuceně odcházel, jeden manažer mne odchytil a pokoušel se mne přemluvit ke spoluúčasti. Tak jsem mu řekl, že pyramidové hry jsou u nás zakázány a nechci být spolupachatelem. Myslel jsem, že zakrátko tato firma u nás bude zakázána a podvodní manažeři zatčeni. Hluboce jsem se mýlil. Podvody velkých amerických firem u nás nejsou trestné!