Srpen 2014

Zrušení poplatků v lékárnách se má kompenzovat zvýšením marže

24. srpna 2014 v 19:37 | Koutný

Zrušení poplatků v lékárnách se má kompenzovat zvýšením marže

Zrušení třicetikorunových poplatků v lékárnách od příštího roku by se mělo kompenzovat lehkým navýšením marže. Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček (ČSSD) to v neděli řekl v diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Další variantou je zavedení takzvaného zdravotního výkonu pro lékárníky, například za poučení pacienta při výdeji léku.


Ani mne to nepřekvapuje, jsou to nenažraní podnikatelé. Ano, být lékárníkem je velmi výnosné zaměstnání. Podívejte jak se lékárny množí jako houby po dešti.
Velmi smutné je, že ministr vlády, která slibovala zrušit poplatky, tak se tváří že zdražení léků zvýšením marže je v pořádku. Legalizuje zlodějnu. Měli by ho okamžitě vyhodit, ale Sobotka je podělaný a jako vždy srazí kufry, hlavně, že jeho koryto mu sype

Česko/Czechia

24. srpna 2014 v 9:34 | Koutný
Novinky píšou, že sílí snaha prosadit název Česko/Czechia, jiní by rádi viděli Bohemia...

Bohemia - jak vznikla ?
Když do Francie přišlo větší množství Cikánů z Čech a Francouzi se jich ptali odkud jsou tak říkali Bohemia.
Pro Francouze tehdy to většinou bylo jako Cikánie.
Bude-li EU a naše vláda nadále podporovat lidi co nepracují a žijí pouze ze sociálních dávek, příspěvků na děti a bydlení, případně s krádeží a prostituce, pak za pár let při jejich populační explozi bude tato země jejich, budou zde hrát přesilovku, ano bude to CIKÁNIE. Jen je otázkou kdo na ně bude dělat, kdo je pak uživí, EU asi sotva, ta brzy zkrachuje jako RVHP.

Vojtěch Karas z Berouna napsal a dobře vystihl hlavní problémy této země :
Jak se bude jmenovat ČR? Mě je to jedno, ale není mi jedno jaká bude zde životní úroveň! Zatím ČR zanikne z těchto důvodů:
Vězeň nemusí pracovat, vězení je hotel s plnou penzí.
Zákony umožňují prodej a vytunelování státního majetku.
Lichvářství je posvěceno na byznys.
Prezident propustil zločince z vězení.
Je prodáván jedovatý alkohol, závadný benzin a nafta.
Dováží se závadné potraviny.
Nepřizpůsobiví mají výhody oproti pracujícím.
Pracující s obvyklou mzdou se neuživí, musí žádat o podporu.
Korupce je běžné slovo.
Církev dostala od státu majetek ve stovkách miliard Kč.
Sociální byty neexistují.
Zdravotnictví je byznys.
Špinavé peníze neexistují.
Pachatel má více práv než oběť.
Nejvíce dětí rodí ženy s nízkým intelektem, bez pracovních návyků a berou děti jako výdělečný byznys. Naopak talentované a chytré ženy mají čím dál méně dětí.
Politické strany jsou placeny ze státního rozpočtu.

Dva Francouzi posprejovali Národní divadlo a ještě se u toho fotili, hrozí jim vězení

13. srpna 2014 v 20:25 | Koutný
Co se divíte, dělají zde stejný bordel jako ti naši sprejeři.
Česká televize již několikrát propagovala sprejery, jako umění GRAFITY.
Podobně režisér Vorel se v TV chlubil, jak v organizované skupině při natáčení filmu GYMPL na nádraží sprejovali vagony a další skupina je hlídala před policajty. Když zavřou ty Francouze, tak také zavřít Vorla !
Ale oni nezavřou nikoho....a BORDEL tu bude dál

Kdo je šílený jezdec ze Smíchova ?

6. srpna 2014 v 14:14 | Koutný
Podnikání prý vystudoval. Takže pokud řádně a ne v Plzni, či na podobné Alma Mater, pak tedy podniká maximálně 2 roky a za tu dobu mohl dát bokem milion na ten BMW....Možná by policii mohl zajímat i ten jeho způsob podnikání.
Chlubí se, že již několik let hraje GTA v ulicích, tedy že záměrně vyvolává krizové situace ohrožující ostatní lidi na životě. Nešlo tedy o žádnou nešťastnou nehodu, náhodu, ale o předem promyšlené najíždění na nic netušící dívku, kterou takto zabil. Podle mé kvalifikace je to záměrná vražda naprosto nevinné osoby, kterou tato zrůda dělá pro ukrácení dlouhé chvíle.
Ano, lidský odpad nejhoršího druhu - exemplární výplod naší společnosti za posledních 25 let !

Bioplynky okrádají krávy o žrádlo

1. srpna 2014 v 21:29 | Koutný
V tomto smyslu je článek v Novinkách. Ano dotace pro alternativní zdroje el. energie deformují celou ekonomiku. Ale je možné se bránit stejnými zbraněmi...
Výroba bioplynu z biomasy by mohla mít konkurenci. Krávy při trávení vyrábí velká množství metanu. Prvním řešením by asi mohlo být montáž lapačů metanu přímo na zadku krávy. Technicky náročnější pak by byla separace metanu ze vzduchu v kravíně.
Nicméně množství metanu by bylo energeticky srovnatelné s výrobou bioplynu z biomasy. Takovýto majitel kravínu by pak mohl také žádat o dotace. Další možnosti jsou získávat metan z uzavřené skládky hnoje a močůvky.
Takže hovězí maso by pak bylo bonusem k elektrické energii vyrobené z těchto obnovitelných zdrojů.

V reakci na tento článek napsal jeden čtenář, že za socializmu se měly krávy lépe... Dokonce napsal, že krávy, pokud by mohly volit, tak by volily komunisty. K tomu lze jen dodat, že krávy volit nemohou, volové však ano a ti volili ODS !