Červenec 2014

ČNB bude ještě dva roky tlačit korunu dolů

31. července 2014 v 16:10 | Koutný
Novinky informují o dalši snaze "Expertů ČNB"

Pane Bože ochraňuj nás prosím od zásahů guvernérů ČNB.
Tam jeden LUMEN střídá druhého. Napřed ex STB a také ex předseda vlády Tošovský zlikvidoval zlaté reservy za potištěný papír. Nyní další pablb Singer draze nakupuje již tak dost znehodnocené EURO, to aby oslabil kurz koruny !!!

Dosud jsem si myslel, že existují pouze dvě možnosti :
1. ČNB vedou zločinci
2. ČNB vedou pitomci
Dnes se mi zdá, že je pravděpodobná kombinace obou případů !!!

Lafata zachránil Spartu, sám dal Malmo 3 branky

29. července 2014 v 22:23 | Koutný
To je malý zázrak, že ten Lafata hraje ještě v ČR. Snad se nenechá zblbnout nějakým agentem do zahraničí. V Jablonci měl parádní nahrávače a byl super kanonýr v průměrném klubu. Po přestupu do Sparty to trvalo 2 roky, než trenér a spoluhráči pochopili jaký je to borec a jak mu musí podat balon !!!

Generální ředitel ŘSD po čtyřech měsících odchází

29. července 2014 v 18:46
Ano, tak informuní Novinky. A není se čemu divit.

ŘSD je zločinecká organizace. On si to uvědomil a zdrhnul dříve, než se do něčeho prokazatelně namočil.
Ministerstvo dopravy je plné blbečků, co sami ničemu nerozumí a jen papouškují, co jim lidé z ŘSD napíší.
ŘSD společně s projekčními organizacemi záměrně prosazují předražené a životní prostředí ničící varianty, tím že pomocí provizí kourumpuji úředníky na magistrátech, okresních a krajských úřadech, tak je celá situace neřešitelná - viz dálniční obchvat prahy Suchdol, nebo VMO Brno. Pokud nebude přijat zákon, že jakékoliv provize u veřejných zakázek jsou trestným činem, tak zde pořádek být nemůže. Jen díky výběru předražených variant ŘSD připraví ČR ročně o 30 miliard Kč.

Moravké rybníky prý decimuje sucho a komoráni

6. července 2014 v 8:30 | Koutný
Moravké rybníky prý decimuje sucho a komoráni, tak to vidí autor článku na Novinkách, ale dle mne jsou ještě větší škůdci.

Naše rybníky decimují především pitomí rybáři !
Takový Babidolský rybník mezi Lelekovicemi a Ořešínem, to bývala nádhera s nejčistější vodou v celém okolí Brna, nádherné koupání v chráněné krajinné oblasti, zákaz koupání psů ! Bylo tam 7 druhů různých kačen, 2 páry ledňáčkú = létající drahokamy, plno užovek, nádherné lekníny.
Jenže před pár roky Obecní úřad Ořešín pronajal tento rybník nějakému pitomému podnikateli, který tam začal s intenzivním chovem ryb. První, co udělal, to bylo odstranění zákazu koupání psů, jeho kamarádi tam přjížděli se svými psy a ti pozabíjeli mláďata kačenek, staré pak odletěly. Ztratili se i ledňáčci,zato ten blb dovezl dvě fůry starého chleba ta ty najednou naházel do rybníka, ryby to nestačily sežrat a tk to tam kvasilo. Při cvičném kontrolním výlovu nic nechytli, ryby byly přežrané a návnada je nezajímala. Další rok ten blb dovez kopec hnoje a ten hodil do vody vedle leknínů. Z nádherného rybníka se stala na několik let páchnoucí stoka ! Tak taková je pravda.