Červen 2014

Mešita pro 40 000 v Barceloně

27. června 2014 v 9:18 | Koutný
Katarský princ chce koupit osiřelou arénu pro býčí zápasy a postavit tam obrovskou mešitu.

Hodně lidí v diskusi na novinkách navrhuje postavit na oplátku kostel v Kataru. Výborný nápad, ale má pár chyb :
1. Kdo to zaplatí ?
2. Kdo se tam bude chodit modlit
3. Je třeba přiznat, že křesťanství svou soutěž o získání lidí s muslimy prohrává. Na otázku proč, je jediná odpověď:
páni faráři, biskupové, kardinálové a papežové něco děláte špatně a nechcete si to přiznat. Ano, naše milá římsko katolická církev shromažďuje majetek a pro chudé věříci nic nedělá, tedy mimo to soustavné oblbování a zneužívání dětí.
Muslim má povinnost podporovat finančně chudé spoluvěrce a šéfové muslimů nejromadí po staletí nakradený majetek. Je pravdou, že mezi muslimy je část fanatiků, kteří se nechali naverbovat k terorizmu. Je otázkou kým a proč. Na TV 2 před pár roky běžel pořad o Bin Ládinovi a kdo není na hlavu padlý, tak pochopil, proč ten člověk musel být vyštván a přinucen k pomstě = terorismu.

Budeme jíst hmyz ?

26. června 2014 v 10:04 | Koutný
Na novinkách je článek o švédském projektu bzučících domů, které by se měly stavět na velkých kruhových objezdech a staly by se velkými výrobnami potravin z hmyzu, který by se v nich choval. Tím se má v budoucnu řešit nedostatek potravin.

Nedostatek kvalitních potravin (ne dovážených šmejdů, co zahlcují obchody) to u nás způsobilo hospodaření našich vlád za posledních 25 let.
Podívejte se jak se zde hospodaří : na nejlepší zemědělské půdě se v rámci investičních pobídek dělají průmyslové zóny pro různá zbytečná skladiště a zahraniční investory, kteří po využití daňových prázdnin odtáhnou jinam.
Místo obilí se pěstuje řepka a jiná svinstva pro výrobu mizerných biopaliv..
Velký farmář, zemědělský inženýr sice pěstuje na 100 ha obilí. Ale je to stále dokola jen pšenice. Vyčerpanou půdu dopuje umělými hnojivy, ničí humus, původně hrudkovitá půda se změnila v prach, který odnáší silnější vítr. Takto se nejlepší půda devastuje.
Na nejlepší půdě na Hané máte nastavěny solární panely vyrábějící elektřinu, která se prodává za námi dotované ceny a zisky si shrábnou Topolánkové, Paroubkové a jim podobní podvodníci, kteří zavedli tento stát do pekel!
Další zemědělskou půdu budeme ničit budováním nových dálnic (nejdrasžších na světě), to aby se zboží, včetně potravin beze smyslu vozilo z jedné strany Evropy na opačný konec. To se vozí jen proto, že je v rámci EU jeho výroba dotována.
Všemu konec asi udělá NEW WORD ORDER, v programu je snížení lidstva na 30 % současného stavu.

Konopí

25. června 2014 v 9:43 | Koutný

Na 86letou seniorku se sesypalo policejní komando, užívala konopí

Ačkoli již rok platí zákon umožňující léčit se konopím, nelze jej stále legálně získat v lékárnách. Čeští pacienti mají buď smůlu, anebo "musí" porušovat zákon. Ten, kdo zjistil, že mu sušená bylina pomáhá od bolesti či nesnesitelných křečí, přestane řešit, zda mu hrozí postih.
Ilustrační foto
Ilustrační foto
FOTO: Václav Lang, Novinky
Dnes 4:10
Smutný příběh zažila před nedávnem 86letá bývalá ředitelka mateřské školky v jednom větším středočeském městě. Zničehonic ji začal trápit třes a nezastavitelné drkotání zubů. Lékaři jí diagnostikovali Parkinsonovu chorobu, kterou lze jen těžko léčit. Její vnučka Hana Madrazsová si ale vzpomněla, že slyšela o léčbě konopím. To babičce opatřila, aby před spaním užívala lžičku drcené sušené drogy.
"Nevěřím žádnému šarlatánství, ale jsem očitý svědek toho, že po čtrnácti dnech užívání se babička přestala třást a byla ráda," řekla Právu Madrazsová.
Problém ale nastal, když musela její babička do nemocnice. Tam se svěřila ošetřující lékařce, že konopí užívá a že ho má i s sebou. "Místo aby jí řekla, že to v nemocnici užívat nemůže, tak na ni zavolala policii," svěřila se.
Do nemocnice podle ní přijelo protidrogové komando v kuklách, načež se babička zhroutila a má dodnes těžké stavy z infarktového zážitku. Naštěstí policisté ihned pochopili, oč jde, a vyšetřování se nekonalo.
Podle Madrazsové se ředitel nemocnice sice omluvil, ale přesto se personál choval nadále k babičce nepříjemně, a proto ji raději na revers vzali domů.

Divím se, že se divíte !
Studentka si vypěstovala pá rostlinek konopí a nějaký ten joint nabídla spolužákům. Naši soudci ji odsoudili k nepodmínečnému trestu !!
Ve stejné době paní učitelka prodávala ve škole žákům heroin a naši soudci ji odsoudili pouze k podmínečnému trestu!!!
Ano naši soudci pochopili, že narkomafie byla jedním ze sponzorů sametové revoluce a proto žádná amatérka jí tady nesmí kazit její investice!!!!
Farmaceutické mafie jsou lépe organizované než organizovaný zločin, mají obšlápnuté nejen státní orgány jako je Ústav pro kontrolu léčiv, ale i jednotlivé obvodní lékařky, takže ty pak přednostně předepisují jejich výrobky !!!!!
Pochopitelně, že také patřičně investují do toho, aby zákony byly takové, aby se jim nekrátily zisky !!!!!!

Příbuzní by měli dát trestní oznámení na nemocnici a požadovat odškodnění 1 000 000 Kč za zhoršení zdravotního stavu a psychickou újmu pacientky ! Jinak ta kráva doktorka bude ve svém běsnění pokračovat.

Granada-Grenada

24. června 2014 v 17:11 | Koutný

Cestující odletěli kvůli záměně jednoho písmene do jiné destinace. Už zase !

Britská média nyní žijí neveselým příběhem amerického zubaře Edwarda Gamsona. Ten se vypravil se svojí manželkou na dlouho plánovanou dovolenou za památkami španělské Granady. Místo toho však skončili v karibské destinaci, jejíž název se liší pouhým jedním písmenem - v Grenadě.

Nemusíme chodit až do Británie :

Byli jsme na dovolené v Egyptě s CK Blue Style. Přestože jsme měli u této cestovky zaplacená víza, tak na letišti jsme je hned s ostatními nedostali, trapné dohadování trvalo 1/2 hodiny argumentovali jsme wochrem, kde bylo jasně napsaná platba jak za hotel, tak pojištění a víza. Zmatky měla tato CK nejen s celníky, ale podobně "o nás nevěděli i v hotelu", pak se nám snažili vnutit méně kvalitní pokoj PROMO, přestože jsme měli zaplacený SUPERIOR, opět hodina zbytečného dohadování. Vrchol všeho však byl, že dle informačního letáku Blue Style v recepci hotelu jsme měli z hotelu odjíždět až odpoledne (k letadlu na Prahu), přestože náš odlet do Brna byl již v 5 h ráno. Opět dohadování a tvrzení, že hotel musí respektovat údaje CK Blue Style. Delegát byl půl dne nedosažitelný, nakonec jsem si vše vyřídil sám a on se ozval, že již není co řešit... Pokud bych dal na údaje CK Blue Style, tak by pro v letadle do Prahy nebylo místo a my museli v Egyptě zůstat další týden, kdo by to platil ?

Matky postižených zrůd by měly jít povinně na potrat

19. června 2014 v 16:19 | Koutný

Matky postižených zrůd by měly jít povinně na potrat, šokoval český vědec

Pokud je zřejmé, že se matce narodí postižené dítě, zákon by jí měl nařídit potrat, napsal v článku do odborného časopisu člen vědecké rady ministryně práce a ředitel Ústavu sociální práce při Univerzitě v Hradci Králové Miroslav Mitlöhner. Národní rada osob se zdravotním postižením již vyjádřila své pobouření a její předseda Václav Krása vyzval ministryni, aby ho ze své vědecké rady odvolala.

Bohužel pan Miroslav Mitlöhner má naprostou pravdu.
Naopak pan Krása a jemu podobní budou obhajovat pseudohumanistická hesla, ale pokud by se měli podílet na financování údržby života takových zrůd, pak hezky zalezou a já nic, já muzikant.
Tohleto měli vyřešené již dávno v antickém Řecku, tam když se něco podobného narodilo, tak se mamince řeklo, snad příště a šouplo se to ze skály do moře.
Před válkou nesměli mít cukrovkáři děti, aby se tato nemoc nerozšiřovala. Objev inzulínu a jeho dostupnost po válce měla za následek uvolnění předpisů v této oblasti a výsledkem dnes je otřesné procento mladých diabetiků.
Takto to vždy dopadne, když rádoby citečky zvítězí nad zdravým rozumem !

Nejlevnější města na světě pro dva ve čtyřhvězdičkovém hotelu

18. června 2014 v 13:29 | Koutný
Myslím, že takový žebříček, co zveřejnil Tripadvisor mohou sestavovat pouze idioti !
Přece nepoletím do Hanoje přes půl zeměkoule jen abych ušetřil tisícovku za hotel na jednu noc !! Kde je cena letenek ???

Ano, Sharm El Sheikh je parádní místo, především však na potápění a šnorchlování, asi nejkrásnější korálové útesy a spousta nádherných ryb. Byl jsem tam na 12 dnů ALL IN last minute za 20 000 Kč, pětihvězdičkový hotel, výborné jídlo i pití v ceně. Ale opět uvažovat, že tam poletím na jednu noc, to je totální blbost. I u zájezdů s chartrovou leteckou dopravou tato dělá přes 7000 Kč !!!!!