Únor 2014

Podvodníci

17. února 2014 v 20:45 | Koutný

Podvodníci napálili stovky tisíc lidí, pomalu jim vysávají peníze přes telefon

Rozmachu chytrých telefonů jsou si vědomi i počítačoví piráti. Internetem tak koluje celá řada škodlivých mobilních aplikací, které jim pomáhají odsávat peníze z účtů jiných lidí. Podle analýzy bezpečnostní společnosti Pandalabs se kyberzločincům podobným způsobem podařilo nakazit více než 300 000 zařízení s operačním systémem Android.

Ano, existuje také na internetu je nabídka ke hře virtuálního fotbalu, podle toho, kolik vyhrajete je slibována odměna ve formě dobití kreditu. Vyhrál jsem 450 Kč, které mi nikdy nebyly přičteny, zato mi bylo přes ony SMS Premium vykradeno 110, 90, 90, 90 Kč. Byl to dost problém toto zastavit. Jedna z možností je blokovat u operátora služby Premium SMS, MMS.
Je zajímavé, že tito podvodníci mohu své "podnikání" dělat ve spolupráci s operátory, v mém případě s O2.

Zlatá Samková

17. února 2014 v 14:17 | Koutný
Tak nám blbnou politici s knírky ala Samková, blbnou i novináři, vytáhli Saudkovu fotku a snaží se z holky dělat modelku.

Samková zajela fantasticky. Má kolem sebe vynikající tým odborníků - na rozdíl od politiků, to jsou většinou chudáci, kteří nic pořádně neumí jen vysedávat na stranických aktivech, případně se trapně podbízet a získávat body popularity.
Nicméně podobní pitomci jsou i novináři z bulváru a ze společenské části novinek. Proboha co za polointeligenta se snaží ze Samkové dělat modelku. Ano, je to perfektní sportovkyně, zdravá normální holka i když na můj vkus s troškou nadváhy, ale to u tohoto sportu asi bude výhodou.
Ovšem jako modelka by se neuživila a ona to také nepotřebuje !

Antioxidanty a jiné sračky v lékárnách

2. února 2014 v 10:11 | Koutný

Antioxidanty podporují vznik rakoviny, ukázala studie

Uměle koncentrované antioxidanty jako vitamín E, beta karoten, sloučeniny selenu a dalších kovů léta doporučované jako doplňky stravy mohou naopak u rizikových skupin, jako jsou například kuřáci, podpořit vznik rakovinného bujení. Tvrdí to švédská studie v časopisu Science Translational Medicine.

Všechny ty potravinové doplňlky jsou na prd a člověku udělají více škody než užitku. Užitek z toho mají jen jejich výrobci.

Pokud chci něco v těle stimulovat, pak jsou zde přírodní léčiva viz : Doktoři z květináče. Funguje to sice pomaleji, ale bez vedlejších škodlivých účinků!

Jako dítě jsem vyrůstal za války na vesnici, ani po válce prakticky pravá káva u nás nebyla (vařila se cokorka a s mlékem "bílá káva").
Takže kávu jsem ani pořádně neznal a také nepotřeboval. Později, jsem pochopil, že pro některé lidi je to potřebný životabudič - droga. Ale já jsem nějaké velké pozitivní účinky nezaznamenával a po šálku jse klidně mohl usnout.
Takže pokud mi byla nabízena káva, tak jsem to s díky odmítal se slovy : děkuji, kávu piji jen na poradách generálních ředitelů, řídících štábech a před soulouží, nic takového mne dnes asi nečeká, takže opravdu děkuji !

Naši soudci

2. února 2014 v 9:43 | Koutný

Nejvyšší soud zkomplikoval usvědčení zločinců

Bývají první na místě činu a často se dozvědí informace, které následně usvědčí pachatele. Výjimkou není ani případ, že se jim pachatel sám přizná, ačkoli pak před soudem všechno popře. Řeč je o policistech, kteří vyjíždějí k přepadeným či zraněným lidem a dozví se tak bezprostředně informace ještě před příjezdem kriminalistů a vyšetřovatelů. Svědectví strážců zákona ale nyní budou před soudem zcela bezcenná. Plyne to z předloňského verdiktu Nejvyššího soudu (NS), který má nyní Právo k dispozici.


Nedivte se prosím ! Organizovaný zločin byl také jedním ze sponzorů "Velké Sametové Listopadové Revoluce".

Již hned po tom listopadu byla k žaláři natvrdo odsouzena studentka, která si na balkoně vypěstovala pár stonků konopí a nějaký joint nabídla spolužákům.

V téže době páni soudci dali pouhou podmínku učitelce, která jako deslerka prodával heroin i mezi svými žáky ve škole.

Opravdu se nedivte, páni soudci dobře vědí a jsou také asi patřičně zainteresovaní na tom, aby bránili zájmy narkomafie, která investovala nemalé částky do převratu a vybudování sítě dealerů drog. Soudcové nemohou připustit, aby nějaká amatérka konkurovala zavedeným a zpřáteleným firmám !!!
Doufám, že jste vše pochopili a již se nedivíte. Nakonec podobné je to i u jiných případů, třeba u hospodářské kriminality...