Leden 2014

Církevní restituce

16. ledna 2014 v 20:30 | Koutný
ČSSD opět zrazuje své voliče, kašle na vlastní předvolební sliby. Kalouskův zlodějský daňový systém letos nezmění, tím, že dělá koalici s lidovci již dopředu dala najevo, že s podvodem století - církevními restitucemi v rozporu se svými sliby potichu souhlasí.
Pokud by chěli splnit své sliby, pak by se místo lidovců spojili s Okamurovým Úsvitem, jenže oni se bojí referenda jako čert kříže. Lidé snad nejsou úplně blbí a nezapomenou.
Takže v příštích volbách dopadne CSSD jako ODS !!!

Odcenění Singera, jako centrálního evropského bankéře

3. ledna 2014 v 18:02 | Koutný
Odcenění Singera, jako centrálního evropského bankéře, patří do stejné kategorie jako odcenění Kalouska - nejlepšího ministra financí. Je to drzý výsměch finančníků, kteří zavinili celosvětovou finanční krizi všem slušným lidem, kteří to zaplatí znehodnocením celoživotních úspor, osobními bankroty, neschopností splácet úvěry a v některých případech i sebevraždami.
Ano, světoví bankéři dávají ceny především těm, kteří nejvíce poškozují zájmy občanů jejich země. Máme tu smůlu, že právě v naší zemi je nejvíce podobných kreatur. Předseda vlády Rusnok jen proto, aby se zavděčil ČNB tvrdí, že devalvace byl správný krok, Za to dostane v ČNB teploučký flek.