Srpen 2012

Rozdělení ČR

31. srpna 2012 v 13:14 | Koutný
Na Novinkách se nechal slyšet Mečiar, že Češi měli na rozdělení dopředu připravný scénář.

Myslím, že dnes již je to jedno. Pro mladou generaci je to něco jako rozpad říše římské.
Pro nás, co jsme to zažili a nemáme sklerózu by to mělo být připomněním, že hlavní aktéři rozdělení ČSR jsou a navždy budou vlastizrádci. Především pak Václav Havel, který přísahal na to, že bude dodržovat ústavu ČSR, především pak územní celistvost. Tuneldědek Klaus byl spolu s Mečiarem hlavním protagonistou parcelování společného státu, každý z nich chtěl být ministerským předsedou...

Slovenští politici mají možnost se ohánět vůlí národa, referendem atd. Čěští politici však sami ze sebe udělali vlastizrádce a neměli v sobě tolik cti, aby to alespoň formálně dali do pořádku. Jediné, co udělali, bylo to, že pro své kámoše ze sněmovny národů udělali trafiku - SENÁT, kterého se 20 let neumíme zbavit !!!

První přistání na měsíci

26. srpna 2012 v 8:55 | Koutný
Prezident JFK vyhlásil za úkol nejvyšší politické priority, že do konce šedesátých let musí byýt Američan na Měsíci. Tomu bylo podřízeno vše.
Dříve býval problém sehnat potřebné informace. Dnes je opačný problém : vyznat se v té přemíře informací a rozřídit ty seriózní od desinformací a totálních paskvilů. Na internet si může napsat každý co chce.
Před pěti roky jsem v brněnském planetáriu viděl velice dobrý pořad : Byli Američané na Měsíci ? V to¨mto pořadu bylo předloženo mnoho argumentů zpochybňujících první přistání na měsíci. Postupně byly vyvraceny - hvězdy nejsou na záběrech vidět, protože snímky jsou přesvíceny slunečním světlem, vlajka plápolá ne větrem, ale tvarovou pamětí plastového obalu ...
O jiných se tam nemluvilo (problémy se stíny, údajný odlesk modelu země na skle, údajné prohlášení Armstronga o podvodu v NSR)
Velice vtipný byl dokonalý snímek bigbítové kapely hrající na Měsíci, když jim za zády vychází Země !
Na internetu si zase pro změnu můžete najít jak Apolo 17 našlo na odvrácené straně Měsíce obrovsku mimozemskou kosmickou loď...
Jak další Apolo bylo sledováno nějakým UFO....
Někteří fanatici pro změnu věří, že na Měsíci přistáli již za druhé světové války Němci...
Jiní naivkové zase pro změnu věřili, že americký prezident a britský premiér mají pravdu, když tvrdili, že Sadám má zbraně hromadného ničení a že je to pravý důvod pro zahájení války...
Podobně bylo hodně lidí, kteří věřili, že Reichstag zapálil Dimitrov a podobně ještě dnes věří, že 11.9. ta dvojčata zničila Al Kaida ...
Bylo dost naivků, co neumí zeměpis a neví nic o fyzice a politiků co tvrdili, že Severní Korea a Irán budou střlet rakety s jadernými hlavicemi přes Evropu na Ameriku, proto prý musí mít Ämerika radar v ČR, dokonce jedna ministryně (dnes vyšetřovaná pro korupci) zpívala na toto téma dojemně přiblblou píseň...
Když se programově z Bílého domu vypouští takové lži, pak je problém věřit, že s prvním přistáním na Měsíci bylo vše v pořádku.
Takže dnes je to především otázka, kdo chce čemu věřit !

Volba prezidenta

20. srpna 2012 v 9:54 | Koutný
V sobotním Právu je článek o generálovi Františku Fajtlovi, hrdiném letci z bojů o Francii, Bitvy o Británii, veliteli 313 perutě v Angli, letky našich stíhačů bojujících v SNP, operujících ze Zolné a letiště Tri Duby (dnes Sliač), z bojů o Ostravu. Tento pilot stihač je nositelem nejvyšších francouzských, britských, amerických, sovětských i našich vyznamenání, člověk v celém světě uznávaný, mluvící pěti jazyky autor 20 ti knih a pevný charakter.

Ať mi zde někdo řekne, proč právě on nemohl být prvním porevolučním prezidentem ? To by Československoněmecká deklarace vypadala jinak. To by se nezavíraly zbrojovky a nerozpadlo Československo !
Ano právě proto to nemohl být on, ale musel to být kulisák, jehož rodina se sprofanovala spoluprací s gestapem a ze kterého se udělal velký dramatik, jako hvězda pop music z holky, co neumí zpívat.Dnes by u mne zabojoval kandidát prosazující zrušení senátu, snížení počtu poslanců na 100, jejich plat 300% průměrného výdělku, volné jízdenky na vlak, autobus a MHD, pro mimopražské garsonka, nebo pokoj v hotelu, ale žádné paušály na dopravu, reprezentaci a žádné výlety za poznáním...Žádní asistenti, sekretářky a kanceláře. Když jsi blbý a nevíš jak hlasovat a nemáš svůj názor, tak tam nemáš co dělat!
První co by měl navrhnout je zákon tvrdě trestající 5 lety vězení přijímání, nebo nabízení provizí u veřejných zakázek a bylo by po korupci !

Rozdělení Československa

19. srpna 2012 v 9:05 | Koutný
Prezident Václav Klaus se nechal zase slyšet o správnosti rozdělení Československa.
Mám na ten problém poněkud jiný, pro naše politiky velmi nelichotivý názor :

V roce 1990 jsem byl na dovolené v Řecku, jeli jsme autobusem přes Jugoslávii. Když jsem se vrátil, tak v elektrice jsem potkal kolegu Honzu Košíčka a ten měl tehdy na klíně podivnou mapu : na té mapě byla již rozdělená Jugoslávie na pět států a rozdělené Československo na dva státy. Říkám, co je to za blbou mapu ?
Honza mi řekl, ty neznáš mapu ekonomických zájmů Německa v Evropě ? Cílem je rozložit slovanské státy a sjednotit Německo !

Ano, Havel, když provokoval v Bratislavě tak, velmi dobře plnil scénář napsaný již dávno před tím v Německu. Loutka pochopila hru.
Potom již bylo snadné, aby mládež koupená za kanadské dolary (poslané slovenskými válečnými zločinci) vyřvávala o potřebě Slovenského štátu a DOSŤ BYLO HAVLA !
Jel jsem tehdy z přípravy stavby JE Mochovce a přesedal na autobusovém nádraží v Bratislavě. Starší kultivovaná paní se mne ptala odkud jsem, říkám z Brna. Ona pak řekla, že se strašně stydí za slovenské politiky i za mládež zblblou a zaplacenou starými hlinkovci. Ovšem, že oleje do ohně přilil prezident Havel tou svou nepochopitelnou provokací...

Nejkrásnější pláže EU

18. srpna 2012 v 17:22 | Koutný
Ano takový článek je na Novinkách
Kdo organizuje takové vyhodnocování ? No přece CK usilující o větší zisky.
Zkuste zajít do ktrékoliv CK a řekněte, že nejste nějak zázračný plavec, že chcete destinaci, kde nebudou velké vlny a žádná černá vlajka zakazující koupání v moři ! Budou se na vás dívat jako na úplného blbce a budou vám tvrdit, že něco takového nelze zaručit.
Pokud však jezdíte na Krétu do oblasti Kalamaki, pak víte, že tam jsou tři zátoky s modrými vlajkami nejčistšího moře EU, kde i když po 5.září fouká silný vítr a všude na pobřeží jsou černé vlajky a velké vlny, tak v těchto zátokách je klid a žádné vlny.
Dříve tam jezdil z Brna IASSON, pak jeho ubytování bylo o nějaký kilometr bokem. Dnes již zde vše obsadili Němci. Pokud dostanete ubytování v Platanias a po třech dnech to začne silně foukat, tak lidé zuří u bazénu a říkají, že to klidně mohli být v Brně u bazénu na Kraví Hoře. Delegátka cestovky vám však neřekne, že stačí sednout na autobus a za půl EURO vás tento doveze k těm krásným zátokám. Jo to jsou služby našich CK.

Ostravský Breivik

18. srpna 2012 v 17:00 | Koutný

Podle Novinek v Ostravě zatkli člověka, který měl doma arsenál zbraní a výbušnin, sympatizuje s Breivikem a možná připravoval podobný masakr.

Vážení zkuste chvilku přemýšlet proč takový Breivik, nebo jemu podobní fanatici sahají k terorismu a hromadným vraždám.

Jaký má dnes jedinec šanci jasně říci svůj názor na beznadějnost v EU prosazovaného multikulturismu? Jakou má u nás šanci, aby mu byl otisknutý článek popisující skutečnou úlohu Romské menšiny u nás a dopadů na ekonomiku ČR? Jakou má šanci, aby se lidé s podobnými názory (a jejich hodně přes polovinu obyvatelstva) domohli toho, aby konečně naše společnost tento problém opravdu řešila ? Jakou má člověk šanci proti zločinecké organizaci Ředitelství silnic a dálnic, aby tato nezatahovala tranzitní dopravu do obytných zón, aby nekorumpovala místní politiky, aby neokrádala státní rozpočet o 30 miliard ročně ? Odpověď je : naděje žádná není ! Arogance moci našich politiků dohání některá jedince k šílenství. Jsou lidé, zoufalci, kteří se se současných stavem nejsou ochotni spokojit a chtějí to řešit. Zde je nutné hledat prameny terorismu v Evropě !!!

Konopí pro Hegera

17. srpna 2012 v 9:33 | Koutný
"Notorický potížista Penc" donesl do parlamentu asi 20 dkg konopí a nabízel ta poslacům i masť s konopím, argumentoval tím, že toto lze vypěstovat s minimálními náklady a není zapotřebí cpát nehorázné peníze do firmy, která to chce dovážet z Nizozemí. Také zval poslance na svou kozí farmu (asi má zájem tam mít mimo koz i jiný dobytek). Boris Šťastný jej nechal tvrdě zatknout policií, která mu stačila udělat řadu zhmožděnin....

Je naprosto nežádoucí, aby si pacienti sami vypěstovali léky. To by farmaceutické firmy přicházely o své obrovské zisky a naši úředníci na ministerstvu zdravotnictví o velké provize.
Proto také studentka, která si vysadila jednu rostlinku, udělala si pár jointů a nabídla spolužákům, musí být odsouzena k vězení natvrdo. Naopak učitelka dealerka, prodávající ve škole heroin může maximálně dostat podmínku. Naši soudci již dávno pochopili, kdo byl hlavním sponzorem velkého LISTOPADu. Ano mafie investovala nemalé peníze do ovládnutí našeho území a vůbec nemůže potřebovat třeba i malou amatérskou konkurenci.
Pro farmaceutické firmy platí totéž, po té co zlikvidovali naše výrobce léčiv, tak nepřipustí nějakou amatérskou samoléčbu, ze které by jim netekl zisk.

Přál bych si, aby celý náš národ se skládal jen z takových notorických potížistů jakým je pan Penc. To by pak s námi nemanipulovali různí mafiáni, jejich lobisté a sekretariáty prohnilých stran, to by také nemohla existovat vláda, která rozkrádá tento stát a dělá vše proti vůli 90% svých občanů. To by již dávno bylo uzákoněno všeobecné referendum a o důležitých věcech by rozhodovali sami občané tak, jak je tomu již dávno ve Švýcarsku a nyní i na Islandu !

Velké slevy u Rákosníků

14. srpna 2012 v 15:05 | Koutný
U perly na Náměstí svornosti můžete již měsíc vidět velkou ceduli s informací, že z důvodů likvidace prodejny textilu a obuvi, jsou zde velké slevy 20-80% z původní ceny. Protože sandály, co jsem koupil před rokem se mi rozpadají, tak jsem do zmíněného obchou vlezl, že si koupím nové. Mezi různými v cenových relacích 220 - 280 Kč jsem objevil jedny, odpovídající mé velikosti 44 a i trochu tvaru i matriálu. Přišla prodavačka, co si přeji, říkám, že se mi líbí tyto sandály a co stojí ? Ona se hrabala v krabici, cenovka u těchto chyběla a tak jí říkám, že jsem ochotný za ně dát 200, maximálně 220 Kč, což by při těch jejich slevách mělo bohatě stačit ! Ona, že se musí zeptat vedoucího. Přišel malý Rákosník, přehraboval se v krabicích, pak se ptal, zda chci jen tyto, říkám že ano a mám sebou maximálně 220 Kč, víc nedám. On že tyto boty stojí 370 Kč. S chutí jsem se zasmál a řekl mu, že i stou jejich velkou slevou jsou o polovinu dražší než v Králově Poli. Něco mrmlal a nebylo mu rozumnět.
Šel jsem do Králova Pole a tam tytéž sandály koupil za 230 Kč bez slevy ! Nedalo mi to a znovu jsem zajel k tomu Ťamanovi, ukázal mu sandály a řekl, vy jste za ně chtěl 370 Kč a já je v Králově Poli koupil za 230 Kč. On mi začal vykládat, že oni mají jiné boty. Já jsem mu řekl, že vím, že mají i jiné boty, ale já se bavím o těchto, co jsem u nich zkoušel a on za ně chtěl 370 Kč a já je nyní koupil za 230 Kč, pokud by byla pravdou ta jejich reklama o nízkých cenách, pak i při pouhé slevě 20% by u něho musely stát maximálně 180 Kč. Takže ty jejich reklamní tabule nejsou nic jiného, než klamavá reklama a jejich autoři pak podvodníci.

Lidovci se chtějí zbavit v názvu strany slova křesťanská

11. srpna 2012 v 9:28 | Koutný
Dnešní novinky píšou, že někteří lidovci se chtějí zbavit v názvu strany slova křesťanská. Můj názor :

Po válce byla zakázána Agrární strana, která měla původně silné zastoupení mezi voliči na venkově. Tento uvolněný prostor tehdy šikovně zabrali lidovci. Ano, pamatuji jak jsem jako kluk slyšel dědu říkat : "komunisti se spojili se socany a ti nás převálcují, my můžeme volit akorát tak lidovce slibují, že se zastanou venkova, ale nějaká šance spojit se na programu s národními socialisty je mizivá".
Praxe pak byla taková, že lidovci kolaborovali v Národní frontě a jejich šéf Plojhar byl exkomunikován samotným papežem.
Podobně se chovali i po Listopadu, za posledních 20 let pak byli v každé vládě ochotni přisluhovat čemukoliv, jen aby si udrželi koryta.
Typickým patolízalem a majetku lačným příkladem je jejich bývalý předseda Svoboda.
Dnes cítí velký odpor národa k církevním restitucím o které se právě oni v minulosti hlavně zasazovali. Ví, že lidé si to pamatují a bojí se, že v příštích volbách mohou padnout pod oněch 5%. Proto by se někteří z nich, co mají vyšší politické ambice, rádi zbavily v názvu onoho křesťaská. Opět chladný kalkul na moc.

Do 100 let se ekosystém zhroutí

2. srpna 2012 v 21:44 | Koutný
Ano to tvrdí vědci a varují, že ještě je šance globální katastrofu zastavit. Lidé na Novinkách na to reagují různě :

Michal Špet, Bílina
Když jedu na ryby a vidím co lidi vyvozí za bordel do přírody,to jsou vagony nejrůznějšího hnusu!!!
Se nedivím,že příroda lidi vymýtí a začne znovu!

Máte pravdu dobře vidím, co za Bordel dělají na Brněnské přehradě tradiční ohňostroje, plno leklých ryb ptáci vyhnaní ze svých sídlišť atd. a to je proto, aby se brněnští konšelé mohli předvádět.

Ovšem také musím říci, že i ty nejčistší rybníky v okolí Brna dokázali zničit rybáři extensivním chovem ryb. Můj kolega dělá rozbory vody z nádrží v okolí Brna. Vůbec nejlepší voda byla v Babidolském rybníku do té doby, kdy byl v chráněné oblasti. Ještě před pěti roky tam bylo 5 různých druhů divokých kačenek, dva páry ledňáčků, užovky a skokani a také nějaké malé plevelní rybky. Byl to úplný ráj.
Pak konšelé městské části Ořešín pronajali rybníček nějakému podnikateli, rybáři. Ten tam nasadil kapry a dovezl dvě dodávky plesnivého chleba, který naházel do rybníka. Nechal odstranit ceduli zakazující koupání psů a ti pak během roku podávili většinu malých kačenek, velké uletěly. Uletěly i ty dva páry ledňáčků. Pak dovezl kopec hnoje a ten navezl do rybníka. Naštěstí rákosí to za 2 roky vyčistilo, jenže ten rybářský BLB pak nechal vysekat všechno rákosí (to byla biologická čistička). Dnes je z rybníka páchnoucí žumpa.
Podobně zaneřádili rybáři retenční nádrž pod zastávkou U Buku.