Květen 2012

Zemědělci blokují silnice 1. a 2. třídy

23. května 2012 v 9:51 | Koutný
Na novinkách je dnes čilá diskuze o protestech zemědělců proti navrhovanému zrušení zelené nafty a proti dani z vína.
Také si myslím, že je to akce zcela mimo mísu. Odnesou to nevinní, kteří nemohou nic ovlivnit. Vláda a parlament stejně schválí, co Kraďousek a kmotři naordinují.
Problém je zcela jinde !
Za posledních pět let ceny pekárenských výrobků v obchodech stouply o 50 - 150% podle druhu.
Za stejnou dobu výkupní ceny pšenice stouply o 10%.
Myslím, že toto je hlavní argument a ukazuje, kdo tu nejvíce krade !!
Proti zlodějský trastovým dohodám obchodních řetězců se zatím nikdo nepostavil, ani nepostaví. Tyto odvádí své miliardové zisky do zahraničí a jejich daně zde v ČR jsou směšně nízké. Zde je možnost získat 30 miliard ročně, ale Kraďousek se tváří, že o tom neví. Ano, šlápnout jim na kuří oko, tak tam asi již zítra nebude. To jsou ti, co společně s cizími bankami vysávají a skutečně vládnou této zemi.
Jediné opravdu účinné a správné řešení je ISLANDSKÉ řešení. Milión lidí na Letné a tam tvrdě požadovat : obecné referendum, v referendu rozhodnout o předčasných volbách, zvolit lidi, kteří nefigurují v žádné politické straně, odvolat prezidenta Tuneldědka, pozavírat podvodníky, kteří zavinili stamiliardové ztráty bank (včetně někdejšího šéfa KB a pozdějšího senátora), nové zákony a pořádné zdanění bank a obchodních řetězců, do ředitelství silnic a dálnic dosadit lidi bez vazeb na politické strany. Zrušit jakékoliv zahraniční mise naší armády a konečně postavit před soud hlavní aktéry PROMOPRO, PANDUR atd. Pak nebude narůstat stání dluh, ale naopak bude přebytek a můžeme dluh začít snižovat.