Březen 2012

Naše zákony

30. března 2012 v 9:05 | Koutný

Když v Německu zkrachuje cestovka, tak turista musí dosta všechny peníze zpět, takový je zákon.

U nás pojišťovna Generali chce platit jen do výše pojistky CK (která je často záměrně podhodnocena)

Již více jak 20 let nám naše vlády a parlamenty dělají místo zákonů paskvily. Není to jen tím, že tam jsou úplní blbci. Je tam také vždy několik chytrých mafiánů, kteří nedovolí, aby zákony byly jak se patří, ten chaos je vytvářen záměrně !
Přece nebylo by nic jednoduššího, než v r. 1990 vzít německé zákoníky, nechat je přeložit a schválit. 20 překladatelek a 3 právníci by to zvládli za půl roku a byl by zde pořádek.
Jenže to právě hlavní sponzor Velké Listopadové (mafie) nemohl připustit. Tím by se mafii zúžil prostor !!!

Aféra Janoušek a reakce občanů

28. března 2012 v 10:34 | čtenář novinek

Novinky.cz

hledamzbrna@seznam.cz | Odhlásit se |Seznam
Podrubriky: Chat s osobností

Proč odposlechy sestřelily jen Béma? Nahrávky mohou být výstrahou pro ostatní

Přestože se pozornost točí nyní kolem Pavla Béma a Romana Janouška, zveřejněné nahrávky odposlechů přinášejí i řadu otázek. Proč se objevily nyní? Kdo je předal novinářům? Byly upravené? A proč v nich z politiků a lobbistů figurují jen Kolibřík a Mazánek? "Syslili" členové vlády (tehdy byl premiérem Mirek Topolánek) nebo prezident Václav Klaus, tedy ze zákona příjemci zpráv BIS, tyto informace?

Miroslav Suchý, Praha
Středa, 28.března 2012, 03:09:49 | Souhlasím | Nesouhlasím | +463
V souvislosti se zveřejněním nahrávek rozhovorů panů Janouška a Béma a postupu policie poté, co se pan Janoušek dopustil trestného činu, jenž bude s největší pravděpodobností kvalifikován jako úmyslné ublížení na zdraví, se média soustředila především na hlavní protagonisty, tedy pány Janouška s Bémem. Osobně vnímám celou kauzu jako mnohem závažnější. Nejde totiž pouze o selhání jednotlivců v jinak skvěle fungujícím systému, ale o selhání systému jako takového.
Názor s nejvíce nesouhlasnými hlasy (186)

Pavel Bílý, Tanvald
Středa, 28.března 2012, 10:16:26 | Souhlasím | Nesouhlasím | 0
Pane Vopálenecký , opravdu si myslíte, že komunisté zrasovali národ a mrzačili morálku? Já bych řekl, že ne. Protože ještě v roce 1989 lidé ve své většině odsuzovali vrahy, zloděje, agresory. Teprve převlečeným demokratům, kteří byli u komunistů ze zištných důvodů, těm se podařilo rozvrátit morálku, a to z gruntu a za zlomek času. Vrazi jsou vyznamenáváni, zločinné agrese vůči jiným zemím jsou označovány za šíření demokracie, rozkrádání bohatství země je označováno za privatizaci, zlodějny se nazývají odklánění, za nestandardní peněžní převody. Korupce kvete a mocní a jejich kamarádíčkové si mastí kapsy. Ti dole to musejí zaplatit. Jestli Vy hovoříte o mrzačení morálky minulým režimem, pak já mluvím o naprosté amorálnosti režimu současného. Když lidé poukazují na zlodějny, je jim podsouvána závist. Ale slušní lidé nezávidí zloději lup, pouze si přejí, aby byl potrestán a nakradené vráceno. Jsou mi stokrát milejší komunisté s jasně směrovaným a čitelným programem, než bezpáteřní převlékači kabátů, kteří bývali u komunistů z vypočítavosti. Když výhody zmizely, stali se z nich obratem zarputilí antikomunisté. Takovým mám věřit? Kdo zradil jednou, zradí pokaždé. Primitivní antikomunismus je projevem celkové ubohosti těch, kteří otočili o 180 stupňů. Ještě chci připomenout časté úvahy příznivců pravice o tom, že pravice a její voliči jsou vzdělanější a s mnohem větším rozhledem než levice a její voliči. Teď se ukázalo, že s pravicovými "elitami " v Praze mával kmotříček -pingl. Ani nechci domýšlet, kdo asi mohou být ti velcí kmotři v celostátním měřítku?!

Nový Ikaros

23. března 2012 v 18:23 | Novinky / Koutný

Novodobý Íkaros natočil svůj neuvěřitelný ptačí let

Jednatřicetiletý Jarno Smeets z Nizozemska by mohl dostat přezdívku novodobý Íkaros. Pomocí moderních technologií totiž sestrojil konstrukci křídel, která mu umožnila létat jako pták. O víkendu se s kamerou na helmě se vznesl 100 metrů nad park v Haagu. Mával křídly asi minutu a poté bez problémů přistál.

Video

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Nizozemský inženýr letěl vzduchem doslova jako pták
Dnes 10:40 - Haag
Smeets tvrdí, že je první člověk, kterému se něco podobného podařilo. Splnil tak pradávný sen mnoha lidí, když ke svému letu nepoužil žádné trysky. Spolehl se pouze na vlastní ruce a speciální konstrukci s využitím bezdrátových pohybových senzorů a smartphonu.
Video ze svého letu nad Haagem v úterý vložil na internet, téměř okamžitě tím ale vyprovokoval kontroverzi. Mnoho diváků videa si totiž pevně stojí za názorem, že jde o podvrh. Na to ale 31letý konstruktér podle deníku Daily Mail zareagoval, že jeho let není výsledkem žádného druhu magie, jen nápaditého inženýrství.

Detailně propracovaný projekt

Křídla s plochou 18 metrů čtverečních v sobě mají zabudované malé bateriemi poháněné motorky, které fungují jako "zesilovače" pro letcovy ruce. Díky pohybovým senzorům a akcelerometru tak umožňují mávání, kterého by jinak nebyl jediný člověk vzhledem k velikosti křídel schopen.
"Už jako malý kluk jsem byl ohromen průkopníky létání a vynálezci jako byli například Otto Lilienthal nebo Leonardo da Vinci," uvedl Smeets, pro kterého byl víkendový let splněným snem a naprosto neuvěřitelným zážitkem.

Video

Smeets pečlivě dokumentoval celý proces, jak vznikala jeho křídla. Zdroj: Youtube.com
Jeden uživatel internetu však narazil na některé nesrovnalosti ve Smeetsově životopisu a jednoznačně tak odsoudil video s tím, že jde o podvod.
Nizozemec však natočil video, které dokumentuje osm měsíců trvající projekt, kdy křídla budoval.

Pověst o Íkarovi

Spojení Smeetse s bájným Íkarem není náhodné. Tato postava z řecké mytologie se proslavila právě ručně zhotovenými ptačími křídly. Na nich Íkaros spolu se svým otcem stavitelem a vynálezcem Daidalem prchali z Kréty do rodných Athén.
Protože ale byla křídla z peří a vosku, mladého letce, který neuposlechl otcovy instrukce, stihl tragický osud. Příliš se přiblížil slunci, vosk se roztekl a Íkaros se zřítil do moře. Smeetse ale při létání naštěstí zatím podobný konec nepotkal.
Markéta Klánská, Novinky


To je zajímavé kolik je zde na novinkách příspěvků od lidí, co o věci nemají ani šajnu. Dovolte mi tedy pár slov :
1. Let lidskou silou byl proveden již na počátku 70 tých let M Cready (bývalý plachtař a expert na lehoučké halové modely) postavil tzv. Pavučinový Kondor se kterým velice lehký závodník cyklista uletěl jednu míli ve tvaro osmičky a získal Kramerovu cenu za let lidsku silou.
2. O pár let později na podobném šlapoletu s tlačnou vrtulí ve tvaru kachny byl přeletěný kanál La Manche.
Vyvrcholením pak byl přelet Kréta - Řecko na Ikarově a Daidalově trati. Ano to vše bylo opravdu lidskou silou.
3. To, co ukazuje video a doufám, že nejde o podvrh, je docela pěkná ornitoptéra, které energii dodávají baterie pohánějící elektromotory.
4. Jsem sem přesvědčený, že motorové rogalo se stejnými bateriemi a elektromotorem, pohánějícím vrtuli by létalo lépe !

Zabiják rakoviny

23. března 2012 v 10:58 | internet
Ne, 05. 02. 2012 - 21:18

ZABIJÁK RAKOVINY - 10.000 krát silnější než chemoterapie!

Anona ostnitá je plod stromu graviola, a to je zázračný zabiják rakovinných buněk, 10 000 krát silnější než chemoterapie. A proč to nevíme? Je to, protože určité velké korporace chtějí dostat zpět svoje peníze utracené za roky výzkumu při snaze vytvořit syntetickou verzi tohoto k prodeji. Takže když to teď víte, můžete pomoci kamarádovi v nouzi, když mu to sdělíte, nebo se občas sami napít šťávy anony jako prevenci...
Chuť není konec konců špatná. Je to zcela přirozené a určitě to nemá žádné vedlejší účinky. Jestli máte místo, vypěstujte si jednu na své zahrádce.
I ostatní části rostliny jsou užitečné.
Až si příště dáte ovocný džus, řekněte si o anonu.
Kolik lidí zbytečně zemřelo, zatímco ten výrobce léčiv za miliardy dolarů toto tajemství zázračného stromu graviola skrýval?
Jde o nízký strom zvaný graviola v brazilštině, guanaba ve španělštině a v angličtině má nevýrazné jméno "soursop". (Graviola v češtině.) Plod hodně velký a nakysle sladká bílá dužina se buď rovnou jí anebo, co je běžnější, používá na výrobu ovocných nápojů, dření atd.


Hlavní zájem o tuto rostlinu budí její silný proti-rakovinný účinek. Ačkoliv je účinná proti mnoha zdravotním potížím, je to její proti-nádorový účinek, co budí největší zájem. Tato rostlina má prokázaný hojivý účinek při rakovině u všech typů onkologických onemocnění!
Kromě své hojivosti proti rakovině, má graviola široké spektrum antimikrobiálních působků, jak proti bakteriálním, tak i plísňovým infekcím, a zabírá i proti vnitřním parazitním červům, snižuje vysoký krevní tlak a používá se i při depresích, stresu a nervových poruchách.
Existuje-li jediný příklad, který dramaticky objasňuje, proč je pro Američany jako vy a já existence Institutu zdravotní vědy tak životně důležitá, tak jím je neuvěřitelný příběh za stromem Graviola…
Pravda je úžasně jednoduchá: Hluboko v amazonském deštném pralese roste strom, který by mohl doslova přinést revoluci do toho, co si vy, váš doktor i zbytek světa myslí o léčbě rakoviny a šancích na přežití. Budoucnost nikdy nevypadala slibněji.
Výzkumy ukazují, že pomocí výtažků z tohoto zázračného stromu nyní lze:
Udeřit proti nádorům bezpečně a účinně pomocí plně přírodní terapie, která nezpůsobuje extrémní nevolnosti, ztráty na váze a vypadávání vlasů.
Ochránit svůj imunitní systém a tak se vyhnout smrtelným infekcím.
Cítit se po léčebné kúře silnější a zdravější.
Posílit svou energii a zlepšit svůj náhled na život.


I zdroj těchto informací budí zrovna takový úžas: Pochází to od jednoho z největších amerických výrobců léčiv - tahleta rostlina prošla více než 20 laboratorními testy vedenými už od 70. let! To, co tyto testy odhalily, není vůbec chudé na omračující zjištění… U výtažku ze stromu se ukázalo, že:
Účinně útočí na zhoubné buňky 12 typů rakoviny a zabíjí je, včetně rakoviny tlustého střeva, prsu, prostaty, plic a slinivky…
O třech složkách je dokázáno, že jsou při zpomalování růstu rakovinných buněk 10 000 krát silnější než Adriamycin, běžně používané chemoterapeutické léčivo!
A co na víc, na rozdíl od chemoterapie složky extrahované ze stromu graviola selektivně pronásledují a zabíjí pouze rakovinné buňky. Nepoškozují zdravé buňky!
Úžasné protirakovinné vlastnosti stromu graviola byly rozsáhle studovány, tak proč jste o nich ještě neslyšeli? Když je extrakt z gravioly tak zázračný.
Jeden z největších výrobců léčiv za miliardy dolarů v Americe zahájil výzkum léčby rakoviny a jejich bádání se zaměřilo na graviolu, legendární hojivý strom z amazonského deštného pralesa.
Různé části stromu graviola - včetně, kůry, listů, kořenů, plodů a semen z plodů už po staletí využívali domorodí indiánští medicinmani! I jiní Jihoameričané k léčbě onemocnění srdce, astmatu, problémů s játry a artritidy. I když vycházela s jen malých zadokumentovaných vědeckých důkazů, společnost nalila peníze a zdroje do testování protirakovinných vlastností tohoto stromu - a byli výsledky šokováni. Graviola se ukázala být dynamem ženoucím hubení rakoviny.
Tím ale příběh gravioly téměř skončil.
Společnost má se stromem graviola jeden obrovský problém - je zcela přirozený, a tudíž podle federálního zákona jej nelze patentovat. Není žádný způsob, jak z něj vytěžit pořádný zisk.
Ukázalo se, že farmaceutická společnost téměř sedm let zkoušela syntetizovat dvě z nejsilnějších protirakovinných ingrediencí v graviole. Kdyby mohli izolovat a vyrobit člověkem stvořené klony toho, co činí graviolu tak mocnou, mohli by si to patentovat a dostat svoje prachy zpátky. Avšak narazili. Ten originál jednoduše nebyli schopni replikovat. Neexistoval tedy žádný způsob, jak by si mohli zisky ochránit, nebo i jen dostat zpět ty miliony, co nalili do výzkumu.
Jak se tak sen o ohromném profitu vypařoval, jejich testování gravioly se skřípěním vázlo až se zastavilo. A co hůř, společnost celý projekt založila do šanonu a rozhodla se zjištění svých výzkumů nezveřejnit!
Naštěstí tu byl však jeden vědec z výzkumného týmu gravioly, jehož svědomí mu nedovolilo jen tak se dívat, jak se páchá taková ohavnost. Ač riskoval svou kariéru, kontaktoval společnost, která se věnuje sklizni léčivých rostlin z amazonského pralesa a vykecal jim to.

Nastal zázrak

Když byly zprávami o graviole poplašeni i výzkumníci z Institutu zdravotní vědy začali pátrat po výzkumech, které se ohledně tohoto rakovinu hubícího stromu dělaly. Důkazy omračujících účinků gravioly a jejich šokujícího ukrývání se začaly valit rychle a zběsile…


… Národní institut rakoviny provedl první vědecký výzkum v roce 1976. Výsledky předvedly, že "listy a stonky gravioly se ukázaly jako účinné při napadání a ničení zhoubných buněk." Výsledky publikované ve vnitřní zprávě však nevysvětlitelně nebyly nikdy uvolněny pro veřejnost…
… Od roku 1976 bylo dokázalo, že graviola je úžasně mocný zabiják rakoviny 20 nezávislými laboratorními testy, ovšem až dosud neproběhly žádné klinické zkoušky s dvojitým slepým testem - což je typický benchmark, jaký mainstreamoví doktoři a odborné žurnály používají k posouzení terapeutické hodnoty - ty totiž nebyly nikdy iniciovány…
… Studie vydaná v Journal of Natural Products následně po nedávné studii provedené Katolickou universitou Jižní Koreje uvedla, že u jedné chemikálie v graviole zjistili, že výběrově zabíjí buňky rakoviny tlustého střeva "10 000 krát více než (běžně používaný chemoterapeutický lék) Andriamycin…"
… Ta nejdůležitější část zprávy Katolické university Jižní Koreje je o tom, že graviola se ukazuje, že útočí selektivně jen na rakovinné buňky a ponechává zdravé buňky netknuté. To je rozdíl oproti chemoterapii, která útočí bez rozlišení na všechny aktivně se rozmnožující buňky (jako buňky žaludku a vlasů), čímž často vyvolává ničivé vedlejší účinky nevolnosti a ztráty vlasů u pacientů s rakovinou.
… Studie na Purdue University nedávno zjistila, že listy ze stromu graviola zabíjí buňky u šesti linií lidské rakoviny a zvláště účinné jsou proti rakovinám prostaty, slinivky a plic… Po sedmi letech bylo ticho konečně prolomenu a je to tu!

Před soud za držení marihuany

23. března 2012 v 10:47 | Koutný

Exhibice policejního psa dostala studentku před soud za držení marihuany

Devatenáctiletá Adéla z Plzeňska má důvod nenávidět psy, tedy alespoň ty speciálně cvičené. Kvůli jednomu takovému čmuchalovi se jí v trestním rejstříku objevil první záznam.

Myslím, že soudkyně není v obraze, za marijánku je třeba dávat nepodmíněné tresty natvrdo, podobně jak to dostala jedna studentka za to, že dala joint své kamarádce.

Naopak učitelka, co ve škole prodává heroin může dostat maximálně podmínku. Ano, tak rozhodují ti správní soudci, co pochopili, kdo tu vládne !

Mezinárodní narkomafie investoval velké prostředky do převratu tzv. Sametové revoluce. Tyto investice se jí musí vracet a nemůže potřebovat aby nějací amatéři ji konkurovali s nějakou trapnou marijánkou.

Meziválečná prohibice v USA přinesla fantastické zisky pro pašeráky, výrobce drahého alkoholu pokoutně vyráběného a mafii především. Mezi ty, co na tom vydělali nekřesťanské peníze patřila i rodina Kenedyů.
Největším fiaskem pro narkomafii by byla legalizace drog.
Cena drog by lesla pod 1/10 dnešní ceny a zisky narkomafie by se zcela ztratily. Poklesla by zločinnost, narkomani by nemuseli krást a loupit v tak velkém měřítku, protože drogy by byly relativně levné. Ale to vše přece není v demokracii možné. Proč? Protože zde vládne mafie!

Marijánku ani žádnou drogu mimo léky jsem nezkoušel. Dříve nebo později lékaři dojdou k závěru, že ta marijánka může být výborný lék na spoustu nemocí, je otázka, zda se tak bude léčit - to by výrobci léků, jejich dealeři a v neposlední řadě i samotní doktoři by přišli o velké peníze.
Jinak je známo, že jako droga je marijánka méně nebezpečná, než kouření cigaret a nesrovnatelně méně než alkohol. Navíc není návyková !
Meziválečná prohibice v USA přinesla fantastické zisky pro pašeráky, výrobce drahého alkoholu pokoutně vyráběného a mafii především. Mezi ty, co na tom vydělali nekřesťanské peníze patřila i rodina Kenedyů.
Největším fiaskem pro narkomafii by byla legalizace drog.
Cena drog by lesla pod 1/10 dnešní ceny a zisky narkomafie by se zcela ztratily. Poklesla by zločinnost, narkomani by nemuseli krást a loupit v tak velkém měřítku, protože drogy by byly relativně levné. Ale to vše přece není v demokracii možné. Proč? Protože zde vládne mafie!
Tento poslední odstavec mi cenzor na Novinkách Blokuje.