Prosinec 2011

Zemřel Václav Havel

18. prosince 2011 v 17:28 | Koutný
O mrtvých jen to nejlepší. Ovšem přemíra i toho nejlepšího škodí a lezou mi krkem především ti, kteří ho nemohli ani cítit a nyní, aby se zviditelnili, tak na něj pějí ódy, jako by si mysleli, že celý národ je stádo ovcí, které se na nic nepamatují. Ano, tito vlezprdelkové mne vytočili natolik, že jsem si pustil pusu našpacír ve svém komentáři na Novinkách.cz a stalo se, Novinky patřící bývalému komunistovi Porybnému mi zablokovaly přístup, ano cenzor bývaléhovelkého komunisty se opět projevil. Takže si nemohu odpustit, abych svůj názor nezveřejnil svobodně alespoň na svém blogu (a to i když mrtví si zaslouží jistou úctu).

Zemřel člověk, kterého nám západ předložil jako velkého dramatika (i když na Brodwaji žádnou jeho hru nikdy nehráli), velkého humanistu - asi proto, že hlásal humanitární bombardování Jugoslávie a velkého politika (ochotného ke všemu, jen aby se tam udržel - viz jeho přísaha na Československou socialistickou ústavu),byl vybrán proto, že jeho rodina byla zprofanovaná spoluprací z gestapem a bylo jasné, že půjde Němcům na ruku. Humbuk kolem toho hodně připomínal, jak se dělá hvězda pop music, i když tato neumí zpívat.
Proč nemohl být prvním polistopadovým prezidentem třeba generál Faitl, hrdina bitvy o Francii, hrdina Bitvy o Británii, velitel našich letců, kteří přiletěli na pomoc SNP, nositel nejvyšších našich, Amerických, Britských, Francouzských i Ruských vyznamenání. Pokud nevíte proč, tak tedy proto, že tento člověk by nikdy nikomu nelezl do zadku a česko-německá deklarace by vypadala jinak. Zcela jistě by nepřipustil zničení zbrojovek a dalšího průmyslu, devastaci školství a zdravotnictví, stejně jako změnu armády na pucfleky U.S. Army při zločineckých invazích a nevyhlášených válkách

K rómské národnosti se přihlásilo jen 13 000 lidí

15. prosince 2011 v 13:39 | Koutný
Velmi zajímavá statistika. Když vezmeme v úvahu, že cikánská babička, která pečuje o vnouče dostane 5000 měsíčně, česká nic, když cikán v Jablonci dostane zadarmo přenosnou síťovou jízdenku, kdv Praze, nebo v Brně cikána revizor zásadně nekontroluje, ale čech v těchto městech, když jede na černo a nezaplatí pokukutu, tak to soud dá exekutorovi a stojí to tisíce. Jestliže cikán, který celý život nikdy nepracoval dostává důchod vypočtený z průměrného platu v ČR - tedy mnohem vyšší než většina čechů, co celý život pracovali, tak se divím, že se k cikánům (rómské národnosti)nehlásí i češi.
Zdá se, že pro většinu cikánů ani tato nezasloužená a rasistická vylepšení příjmů jsou nepodstatná, oni si asi nakradou mnohem více

Do Česka míří obrovská zakázka na výrobu 1000 letadel pro Čínu

12. prosince 2011 v 13:14 | Koutný
Autor článku zapomněl uvést, že Aero Vodochody již spolupracovalo na subdodávkách pro americké vrtulníky Sikorsky, napřed měli naši papaláši velké oči jaký to bude dobrý kšeft, navíc Američané slíbili podporu exportu našich L-159. Skutečnost byla taková, že celá zakázka byla prodělková, Američané si z nás udělali blbce.
S podporou prodeje L-159 to dopadlo tak, že nepomohli naprosto v ničem, naopak tam, kde byla šance něco prodat, tak to zablokovali z titulu svých subdodávek (motor avionika). Podobně dopadla spolupráce s Američany v Let Kunovice, kde naši fabriku dovedli k bankrotu a o nic lépe to nedopadlo v ve Moravanu (ZLIN) Otrokovice.
Zkrátka a dobře mějte se na pozoru před danajskými, byť by i s úsměvem dary přinášeli.

Masivní černé díry

6. prosince 2011 v 9:18 | Koutný
Včera byl na novinkách článek o obrovských černých dírách, schopných pohltit celé galaxie a na druhé straně vyvrhujících obrovské množství hmoty. Nemohu si odpustit k tomuto tématu malý komentář :

Jedna teorie astronomů vyvrací předchozí a děje se tak stále rychlejším tempem, to je jediné, čemu se dá věřit a co si opravdu můžeme ověřit.
Pakliže masivní černá díra má "poloměr tmy" jako je vzdálenost Pluta od Slunce a přesto je schopná vyvrhovat hmotu, pak počáteční rychlost vyvrhované hmoty uvnitř toho poloměru tmy musí být vysoce nad rychlostí světla ! Takže to je další důkaz toho, že rychlost světla není nic nepřekonatelného, nebo, že všechny ty teorie astronomů jsou pouhým hraním si s čísly, bez řádné znalosti podstaty celého problému.